Підготовка до монтажу

Натяжна стеля - той елемент інтер'єру, який стане останнім штрихом у вашому дизайні. Зазвичай його встановлюють в найостаннішу чергу. Але для того, щоб отримати хороший результат, до цієї процедури необхідно підготуватися. Йдеться про підготовку приміщення, до якого пред'являються певні вимоги. Сьогодні ми спробуємо позначити їх все.

Початкова підготовка:

Меблі - в ідеалі потрібно звільнити весь периметр, винісши з кімнати всі предмети інтер'єру, декор, цінності, рослини, антиквар, електроніку, побутову техніку та особисті речі. Якщо у вас немає можливості позбутися від частини меблів, тоді їх потрібно відсунути від стін, а потім накрити поверхню поліетиленом або тканиною; стіни - натяжні стелі монтують після того, як були завершені всі оздоблювальні роботи.

Ваші стіни повинні бути відремонтовані, пофарбовані, поштукатурені або обклеєні шпалерами. Причому після завершення всіх цих робіт повинно пройти не менше двох-трьох діб. Потрібен час на те, щоб все висохло, інакше зайва вологість зашкодить стельовому покриттю. Крім того, клеїти шпалери потрібно до крайньої точки стіни, тобто під саму стелю, незважаючи на те, що натяжна мембрана забере частину висоти. Ще один нюанс - якщо на стінах висять фотографії, твори мистецтва, годинник, килими, елементи декору, лампи та інші прилади, то їх потрібно зняти; вікна - під час монтажу фахівці використовують спеціальну теплову гармату, яка піднімає температуру повітря приміщення до 60-70 ° С. У таких умовах пластикова рама може деформуватися, тому її потрібно додатково захистити. Можна використовувати звичайний малярний скотч, яким слід проклеїти укоси. Що стосується самих вікон, то їм нічого не загрожує, до деформацій схильна тільки пластикова фурнітура;

Підлога - монтаж підлогового покриття рекомендується здійснювати після установки натяжної стелі. Але якщо ремонт у вашій квартирі вже давно завершено, а ви просто вирішили освіжити інтер'єр новою деталлю, тоді потрібно подбати про захисні заходи. Для цього можна використовувати звичайні картонні коробки, поліетиленову плівку або тканину. Щоб це покриття не сповзло з підлоги, зафіксуйте його скотчем; електрика і вентиляція - перед початком монтажних робіт обов'язково перевірте якість електричної проводки, розташованої на стелі, а також уточніть розташування вентиляційної системи. Перевірка готовності до монтажу: на стиках між стінами і стелею не повинно бути вологи, цвілі або наскрізних отворів. Все повинно бути герметичним; перевірте чи є можливість встановити освітлювальні елементи; в приміщенні не повинно залишатися домашніх тварин або дітей; зі стелі не повинна обсипатися штукатурка або фарба; всі необхідні вимикачі або розетки повинні знаходитися на своєму місці, а також повинні бути підключені до електричної мережі;

Наскільки необхідні підготовчі роботи

Безумовно, всі ці роботи з підготовки приміщення вимагають певних зусиль. Але від цього залежить збереження ваших речей, а також якість монтажних робіт. Справа в тому, що в процесі установки фахівці часто використовують будівельний клей і інше приладдя, які можуть зіпсувати предмети вашого інтер'єру, тому не варто нехтувати згаданими захисними засобами. Якщо ж після прочитання цієї статті у вас все ще залишилися якісь питання, зверніться за консультацією до вашого майстра.