Не багато люди замислюються над тим, що міжкімнатні двері є невід'ємною частиною інтер'єру, яка також вимагає до себе увагу і постійний догляд. При регулярному і правильному догляді зовнішній вигляд міжкімнатних дверей збережеться на дуже довгий час. Що стосується чистки, то тут потрібно точно діяти, виходячи з деяких базових принципів.

 

Для чищення міжкімнатних дверей дуже важливо використовувати тільки спеціальні засоби. Це пояснюється тим, що не всі засоби для чищення з розпиленням здатні захистити міжкімнатні двері, а іноді вони здатні навіть зашкодити лакове покриття дверей. Одним з найпростіших способів для чищення дверей є використання спеціального розчину. До його складу входять 90% звичайної води з крана і 10% спирту. Слід обов'язково знати про те, що використання миючих рідин, а також абразивних порошків може привести до сумних наслідком, тобто ці кошти можуть вступити в хімічну реакцію з деревиною міжкімнатних дверей.

 

ЧИЩЕННЯ міжкімнатних дверей

 

З допомогою цього простого розчину можна без праці і без ризику очистити поверхню дверей. Схема чищення міжкімнатних дверей проста: спочатку необхідно видалити пил з поверхні двері добре віджатою ганчіркою після розчину, потім повторити те ж саме тільки сухою ганчіркою, щоб зникла вся волога.

 

Увага! При необхідності провести ремонтні роботи, які пов'язані зі штукатуркою стін або зі зміною статі автоматично з'являється загроза для міжкімнатних дверей. Справа в тому, що при таких ремонтних роботах, як правило, користуються такі хімічні елементи, які здатні завдати шкоди поверхневої обробки двері. Щоб не пошкодити міжкімнатні двері при ремонті, їх необхідно зняти з коробів і зберігати в закритому приміщенні, якщо це неможливо, то потрібно заховати короби і двері за допомогою поліетиленової плівки. В якості альтернативи можна просто намагатися відразу ж змивати з поверхні двері плями від фарби або штукатурки. Не забувайте стирати пил ганчіркою і мильною водою.

 

Догляд за двері з лаковим поліестерними ПОКРИТТЯМ

 

Ті двері, які мають поліестерне лакове покриття, особливо двері економ класу, необхідно періодично оглядати. Якщо за такими міжкімнатними дверима неправильно доглядати, то на їх поверхні можуть призвести до появи подряпин і інші дефекти. При використанні спеціальної обробки можна швидко і легко повернути таким дверям блиск лаку і красу. Далі є деякі способи, які допоможуть правильно доглядати за міжкімнатними дверима з лаковим поліестерним покриттям.

Спочатку потрібно трохи зволожити поверхню дверей, а потім зашкурить її дома дефекту за допомогою дрібної шкурки. Увага! Зерно такий шкурки або диска обов'язково повинно бути 1000/2000. Після зашкуріванія необхідно нанести полірувальний віск і втерти його в поверхню м'якою ганчіркою до появи блиску.

 

Список правил:

 

Якщо в квартирі йде ремонт, спочатку відремонтуйте стеля, підлога, вирішите всі питання, пов'язані з ремонтом або заміною вікон, і тільки потім встановлюйте двері.

Двері виготовлені з матеріалу, що пройшов сушку в оптимальному для деревини режимі і поставляються з вологістю 8-10%.

Перед їхньою установкою, особливо в зимовий період, рекомендується хоча б на тиждень внести їх в приміщення для акліматизації.

Зберігайте двері в поліетиленовій упаковці аж до моменту установки, подалі від опалювальної системи: різкі коливання навколишнього середовища можуть привести до появи тріщин і викривлення окремих елементів конструкції.

Ваші двері покриті тонованим лаком, тому при зберіганні уникайте попадання на них прямого сонячного світла, який може викликати нерівномірне вигоряння полотна.

Перед установкою переконайтеся, що всі в кімнаті стіни, стелі і т.д. просохли до нормального стани, тому що підвищена вологість може пошкодити двері.

Необхідно також уникати надмірної сухості і високої температури всередині приміщень; в цих умовах двері починають «тріщати».

Негайно обробляйте свіжі місця врізання замків, петель і т.д. захистіть двері від проникнення вологи.

Після установки рекомендується протерти двері з обох сторін поліролью, що містить натуральний віск або парафін. Це створить на поверхні плівку, що охоронить Вашу двері від вологи і висихання.

Після установки двері, перед обклеюванням або фарбуванням стін, зніміть двері з петель, упакуйте її в поліетилен і винесіть із приміщення, в якому проводиться ремонт: двері легко вбирає сторонню вологу і запахи.